Rasy

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

 Człowiek

Ludzie to stworzenia z natury neutralnie nastawione do świata, są tak samo podobni jak różni. Mogą róznić się wzrostem, wagą, kolorem skóry, nie ma nas dwóch identycznych, możemy być świetnymi wojami, szkolimy się na Wielkich magów, możemy używać kuszy czy łuku, prowadzimy prężnie działające faktorie, możemy być również świetnymi rzemieślnikami

Dopuszczalne klasy:
Łucznik, Kusznik, Mag, Wojownik


 

Krasnolud

Jako najstarsza rasa żyjąca w naszym świecie znacząco różni się od człowieka. Mamy siłę dwóch ludzi, jesteśmy doskonałymi rzemieślnikami, żołnierzami, jesteśmy niscy więc doskonale drążymy tunele, uwielbiamy jeść i pić, kochamy różnorakie świecidełka, o resztę nie dbamy, interesuje nas tylko czubek naszego własnego nosa.

Dopuszczalne klasy:
Kusznik, Wojownik


Elf

Najstarszy z najstarszych, wysoki, szczupły, o naszych kuzniach i broniach w nich wytwarzanych krążą legendy, kochamy las, jesteśmy alchemikami, kochamy zwierzęta, mamy doskonały wzrok więc jesteśmy wyśmienitymi łucznikami, jesteśmy zręczni,z mieczem w dłoniach jesteśmy w stanie  dokonać niemożliwego – czy chcesz być jednym z nas ?

Dopuszczalne klasy:
Łucznik, Mag, Wojownik

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.